Kategori
Uncategorized

Lulzim Basha e kreu misjonin kamikaz për Yuri Kim, tani janë këta kati i dytë Bardhët dhe Saliajnjët …

gazetari Genc Burimi /Francë

Burimi e quajti Bashën një kamikaz të Yuri Kim i cili e kreu misionin e tij dhe tani radhën e kanë deputetët e tjerë të cilët kërkojnë që ish-kryeministri Sali Berisha të mos kthehet në krye të PD-së.

Burimi :

Nuk duhet të komentohet fare. E shoh shumë të heshtur Berishën pas 6 marsit.

Berisha ka një mision dhe nuk e kuptoj. Pamjet e 22 marsit janë aktuale edhe sot. Legjitimiteti ta jep populli.

Të gjitha këto janë ‘ekran me tym’ që bënë zonja Yuri Kim ku me deklaratën e saj dje se Basha u largua me nder.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s