Kategori
Uncategorized

Degradim !Shqipëria ka kapur fundin e llahtarshëm të mosekzistencës.

ga Ambasadori Shaban Murati !

Ambasadori Shaban Murati !

Degradim !!!

🩸Udhëheqësit e Shqipërisë jepnin jetën për Titon.

🩸Jepnin jetën për Stalinin. Jepnin jetën për Mao Ce Dunin.

🩸Por të japësh jetën për Vuçiçin, – ta duash Vuçiçin më shumë se Kosovën, dhe t’u thuash shqiptarëve se :

🩸Ballkani i hapur” i Vuçiçit po ju mban me bukë, sepse do na japë grurin për të cilin ka kontrata të nënshkruara,

🩸- kjo kalon çdo kufi të servilizmit diplomatik dhe tregon që Shqipëria ka kapur fundin e llahtarshëm të mosekzistencës.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s