Kategori
Uncategorized

Henze replikë me Blinken: Z.Blinken, Rama – Veliaj, dhe OJQ shqiptare, ja u futën.

Mr. Blinken,then you should ask our good friends james Baker,Obama,Bush and Henry kissinger what they thought of calling the former Albanian prime minister,very good friend of the usa,Berisha, ant-amerikana and denying him entry to the usa, referring to dubious ngo communications

Zoti Blinken, ju keni nxierre nje foto ku keni ftuar në takim ish sekretarët e shtetit të SHBA-së. Atëhere ju z. Blinken duhet të përfitoni nga rasti dhe ti pyesni miqtë tanë të mirë. James Baker, Obama, Bush dhe Henry kissinger se çfarë menduan ata për ta quajtur nga ju antiamerikan, ish-kryeministrin Shqiptar Berisha. Një mik shumë të mirë të SHBA-së, duke i mohuar atij hyrjen në SHBA . Ky veprim i marrë padrejtësisht, duke ju referuar komunikimeve të dyshimta joqeveritare .

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s