Kategori
Uncategorized

Berisha: Rama me Bashën, vjedhin edhe në gjumë .

Kryetarin e kanë marre vertet peng, por dinjitetin dhe vullnetin e demokratëve kurrë. Partia Demokratike do ta shpetojë Shqiperinë nga ky regjim hajdutesh, dhe trafikantësh që nuk pyesin për asgjë .

Këta vjedhin edhe në gjumë, deklaroj Berisha ne Gjirokastër …

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s