Kategori
Uncategorized

Mesazhi grek se do ta djegin qeverine nëse do të guxojë të vazhdojë planin e saj, është shumë i rëndësishëm dhe po përhapet në të gjithë evropën .

“Shkolla do të fillojë dy javë më herët. E dini pse?”, Av. Goxhaj tregon kur do të mbyllet vendi

Përmes një interviste të dhënë në studion e lajmeve të FaxNews, Goxhaj foli rreth situatës së pandemisë në botë, Shqipëri, dhe asaj çfarë pritet të ndodhë si pasojë e varianteve të reja të shfaqura herë pas here.

Avokati theksoi se në shtator shkolla do të nisë 2 javë më herët dhe kjo për arsyen se si shkolla ashtu dhe vendi do të mbyllet sërish. Kjo situatë sipas tij do të vijojë deri në 10 vitet e ardhshme dhe nuk do të përfundojë në 2021-shin.

Këta që po bëjnë eksperimente, jo me majmunë, as me vullnetarë, por me tufa njerëzish, ku çdo tufë ka nga të paktën 1 miliardë, këta që duan t’ia bëjnë tani vaksinën fëmijëve, detyruan grekët që të mbushin rrugët dhe të paralajmarërojnë qeverinë se do ta djegin nëse do të guxojë të vazhdojë planin e saj.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s