Kategori
Uncategorized

Kush tentoj ti vriste oficerët e sherbimit informatif kombëtar gjatë shërbimit per te zbuluar antenen spiun në Çardhak Korçë .

Shteti dhe Antishteti…

Kush tentoj te vriste oficerët e sherbimit informatif kombëtar gjatë shërbimit per te zbuluar antenen spiun në Çardhak Korçë,,,,

Një antenë private në Çardhak të Korçës, e “instaluar në një pronë private” prane repartit ushtarak atje…
Si antene ngjitur me antenat e tjera televizive, e një TV privat qarku Korçë, funksionon si përgjues dhe regjistrues në bazë…jo vetëm të nr të telefonit por edhe të regjistrimit të zërit.

Oficeri i sherbimit informatif kombetar denoncon.

Në bazë të informacionit dhe fotove, vajtëm per ta kontrolluar, e gjetëm…

Por ata tentuan te na vrasin, kemi ikur mes dëborës, nëper pyje.
Ata ishin te armatosur me kallashnikovë…

Nuk ishte e vështirë për ta identifikuar…

Antena eshte e instaluar ne mes te antenave te tjera ne Çardhak.

Antena pergjon dhe regjistron ne gjithe qarkun korcë, dhe me tej brënda e jashtë kufirit…në baze jo vetem te numurit të telefonit, por edhe te zerit.

Nga ajo antene, i gjithë qarku Korçë, dogana, Kapshticë, gorrica, por dhe Kosturi dëgjohen sikur janë biseda brenda shtëpisë…

Lind pyetja….

Per kë punon ??? Kush e përdor ???
Dhe pse duhet, ky pergjues dhe regjistrues ushtarak për përgjime të gjata speciale ne Çardhak!?

Per interesat e Natos ?

JO.

Atehere ???

Cili eshte TV privat, dhe me lejën e kujt ka istaluar antenen pergjues-regjistruese, dhe cili është ushari…drejtuesi i policisë që e perdor dhe fshihet mbas saj ???

Sa vjet ka qe funksionon kjo antenë fantazëm jo vetem kunder interesave të Shqiperisë, por edhe Natos !?

Pse hesht SHIK !?

Ai e di të vërtetën sado e hidhur që është…

Pse hesht policia ??

Nga kush kanë frikë !?!?!?

Pse heshtin zbatuesit e ligjit !?

Pse hesht politika !?

SEPSE….
PËRGJIMEVE DHE REGJISTRIMEVE TË TIJ I FRIGEN TË GJITHË!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s