Kategori
Uncategorized

Edison Ypi: Elektorati i vërtetë i Partisë Demokratike, palca idealistike e tij, demokratët…

Elektorati i vërtetë i Partisë Demokratike, palca idealistike e tij, demokratët shqiptarë….

Patriotët seriozë dhe të papërkulur.

Partia Demokratike duhet të heqi dorë urgjentisht nga kauza të tilla vetshtatërruese, thellësisht dhe qartësisht të lajthitura, nga gabime kaq uluritëse, që ndoshta afrojnë një grusht spiuna, por largojnë mijëra e mijra demokratë.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s