Kategori
Uncategorized

Antimafia Italjane prangos dy shoqëruesit e Tahirit. Berisha i denoncoj që më 2017

-Shoqëruesi i parë i Saje Qorrit ka ndërruar emrin nga Agustin Fran Deda në Paul Deda.

-ai ka plagosur ne nje Pub ne Tirane nje oficer te Gardes,

– ai ka qene person ne kerkim,

– ka bere trafik kokaine ne Spanje.

– Shoqeruesi tjeter Hekuran Marku ka probleme me drejtesinë italiane

– Bujar Trimi shofer, i arrestuar ne Munih per grabitje banke me banden e Yzberishit

– Agim Sinani, shofer vrases, anetar i bandes se Selites i denuar per vrasje

– Bledar Bodlli, punon ne SHKB, ka qene i denuar, pa shkolle.

I bej thirrje prokurorise se shtetit te hetoje me perparesi lidhjet kriminale te Saje qorrit, shoqeruesve dhe njerezve te tij!

Ish-shoqëruesit e Tahirit dyshohet se trafikuan drejt Italisë, 1 ton hashash.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s