Kategori
Uncategorized

Beteja dinjitoze e Sali Berishës !

Berisha: Do të rivendos dinjitetin tim, ndaj meje janë hedhur bomba e breshëri, nuk largohem!

Video .

Ish kryeministri Berisha ka deklaruar se në gjykatë ka shkuar për të rivenosur dinjitetin e tij dhe ka kujtuar se ndaj tij janë hedhur bomba e breshëri dhe ai nuk është larguar nga detyra dhe vendi.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s