Kategori
Uncategorized

Mos harro krimet ndaj fëmijëve .

Vetëm ne kampin e Tepelenës vdiqën rreth 400 fëmijë

Nuk harrojmë !
Sot në ditën ndërkombëtare të fëmijëve,dua të kujtojmë me dhimbje dhe nderim të gjithë ata fëmijë te kundrshtarëve politikë të komunistëve qe u burgosen u internuan e u lanë te vdisnin nga torturat uria dhe sëmundjet në kampet e shfarosjes në masë ne Tepelenë . Krujë ,Valias etje gjate diktaturës komuniste.

Vetëm ne kampin e Tepelenës vdiqën rreth 400 fëmijë ,varret eshtrat e te cilave nuk janë gjetur ende.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s