Kategori
Uncategorized

Dr. Vili Minarolli: A mund të quhemi vend sovran pas urdhërit që i dha opozitës ambasadorja amerikane?

Dr. Vili Minarolli: A mund të quhemi vend sovran pas urdhërit që i dha opozitës ambasadorja amerikane?
Ambasador Vili Minarolli /

A mund të quhemi vend sovran pas urdhërit që i dha opozitës ambasadorja amerikane në Opinion?

Me sa dihet procesi zgjedhor nuk ka përfunduar dhe çdo ditë po dalin fakte për masakër zgjedhore.

Vendimi për Berishën pas deklarimeve të zotit Blinken në 2009,

Të ish ambasadorit Arvizu në 2011

Dhe të ish ambasadorit Lu në 2015

E kundërshtojnë njoftimin e zotit Blinken në 19 maj 2021.

Kërcënimi i ambasadores dhe shpallja “non-grata” e Berishës është për PD dhe lidershipin e saj që të mbyllin gojën për vjedhjen e zgjedhjeve dhe të shkojnë si delet në parlament.

PD nuk është lidershipi, PD është shpresa e shqiptarëve

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s