Kategori
Uncategorized

Kokainën e kontrollojnë amerikanët, vetëm ata mund ta spastrojnë Shqipërinë…

Gazetari Artur Zheji i ftuar në emisionin “Të Paekspozurit” në MCN TV, ka folur për vrasjet mafioze të ditëve të fundit dhe trafikun e drogës. Sipas Zhejit, “kokainën e kontrollojnë amerikanët” dhe vetëm ata mund ta “spastrojnë Shqipërinë”.

“Kokainën e kontrollojën amerikanët, sepse konsiderohet valutë e fortë për shkëmbim armësh. Ku ka kokainë amerikënat janë të interesuar ta dinë. Shkëmbëhet kokë më kokë, me armë, madje edhe me armë të shkatërrimit në masë.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s