Kategori
Uncategorized

Henze i përgjigjet Edi Ramës: Ju qëndroni politikisht mbrapa rritjes së krimit në Shqiperi.

Martin Henze CDU Gjermani /

Edi Rama, dhe Taulant Balla !

Ndaloni bashkpunimin me kriminelet dhe krimin e organizuar.

Ju jeni politikani qe fatkeqesish edhe si kryeminister qendron politikisht mbas kriminalitetit, eksodit masiv te shqiptareve dhe varferisë.

Mustafa Rama,we know in Europe and the Albanian nation knows who you are.

You stand,politically,for the increase of crime, mass exodus,poverty, drug trafficking, chaos.

You,Balla,Veliaj,your brother,will find yourself unemployed and in front of a court of law after 25 April 2021.

Mustafa Rama, dorëzimi juaj do të bëhet me ose pa ata në 25 Prill 2021, pasi gjykatësi dhe policia po i presin, miku im, koha e kleptokracisë ka mbaruar.

Ish deputeti dhe ministri Socialist Taulant Dedja akuzon drejt per drejt Ramen, Ballen dhe ish kryetarin e bashkise ne Elbasan, Fatmir Sejdine per kriminalizimin e Elbasanit.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s