Kategori
Uncategorized

O shqiptarë, bëjeni votën gjyle topi! Le t’i hupë raca përgjithmonë pushtërisë së rilindur komuniste!

O shqiptarë, bëjeni votën gjyle topi! Le t’i hupë raca përgjithmonë pushtërisë së rilindur komuniste! Le t’i dërgojmë në të sëmës! Dhe një diçka, o shqiptarë, për të cilën nuk besoj se do të ma marrë kush për nxitje të urrejtjes shoqërore:

Agron Tufa

BËJENI VOTËN GJYLE TOPI

  • Çfarë po mendon Agron? – pyet si gjithmonë FB.
    Dhe ja se ç’mendoj:
  • O shqiptarë, bëjeni votën gjyle topi! Le t’i hupë raca përgjithmonë pushtërisë së rilindur komuniste! Le t’i dërgojmë në të sëmës! Dhe një diçka, o shqiptarë, për të cilën nuk besoj se do të ma marrë kush për nxitje të urrejtjes shoqërore:

Bëjuani ferr jetën, që të mos guxojë kush prej tyre të dalë jashtë.

Të mos guxojë kush të fusë hundët në jetën tuaj private.

Në mos, prapë në qafë do t’i kemi vazhdimisht.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s