Kategori
Uncategorized

Bravo Ambasadore Kim .

Ne në perëndim kështu e shohim !

Ne në perëndim kështu e shohim !

Më në fund ju folët hapur zonja Kim.

Folët hapur, sepse mafia nuk njeh tjetër rrugë…

Hoqët dorezat diplomatike përballë kleptokracisë, mafies, trafikut, dhe krimit të organizuar në pushtet.

Ju u bëtë palë me shqipërinë e Lirë!

Ju folët me zerin e Departamentit të Shtetit,

Ju folët me zërin e kombit të demokracisë.

Dhe ne perëndimorët ju kuptojmë dhe ju respektojmë Z.Ambasadore e 🇺🇸 SHBA-së.

Sepse kështu duhet të ndodhte për të shpetuar pengmarrjen e një demokracie të brishte dhe nje populli mik që aspiron lirinë dhe Bashkimin Europian.

Koha që Shqipëria dhe shqiptarët, ti thotë me votën e lirè NDAL keq qeverisjes,

NDAL, mafies në pushtet,

NDAL krimineleve dhe hajdutëve tè veshin Frakun e parlamentarit dhe pushtetarit.

Koha e kleptokracisë, ka marrë fund !

Koha qe shqiperia te perfaqsohet nga më të mirët, dhe ata janë… Partia Demokratike, dhe Opozita shqiptare…

Koha që Shqiperia te perfaqsohet denjesisht nga nje lidership i ri perendimor.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s