Kategori
Uncategorized

Kllouni kryeminister, apo kryeministri klloun.

Dritan Kaba /

Të tallesh me myslimanet shqiptare në festen e tyre të madhnishme të Ramazanit, duke marre nga interneti nje foto ku ne arabisht shkruhet ”Mbaresi per popullin e Egjiptit” dhe ta hedhesh si urim per popullin tend, kete vetem nje ordiner mund ta beje.

Sjemi greke ,as bullgare , turq a serb nuk jemi , jemi trima shqiptare ,kete emer nder e kemi!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s