Kategori
Uncategorized

Puna e Berishes, matet me vepra, e Ramës me gënjeshtra.

Hapini sytë.

Puna e Dr Berishës matet jo me llogje kafenesh, por me vepra !

Dallimi !

E ndërsa veprimtaria dhe puna e ish kryeministrit Sali Berisha dhe qeverisë demokratike që ai drejtoj, matet me vepra madhështore në dobi të kombit shqiptar.

Puna e Rames dhe qeverisë së tij mavi, veç rikthimit në pushtet te pinjolleve te diktatures, matet me varfërinë, djallëzine, pabesinë, mashtrimin, drogën, dhunën, dhe trafikun…

Statusi i ish deputetit dhe Ministrit socialist, Taulant Dedja.

Dr. Berisha përmbysi diktaturën,

Bërirrugën e Kombit…

Solli lëvizjen e lirë në Europë…

Dhe futi Shqipërinë në NATO.

Të tjerat janë pallavra.

Kur të bëjë dikush tjetër më shumë pastaj flisni për Doktorin!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s