Kategori
Uncategorized

Basha e emeroi koordinatorit për sigurinë , vjen reagimi i Gjeneral,Xhemal Gjunkshit

Nga Xhemal Gjunkshi/

Dua të falënderoj të gjithë mbështetësit , anëtarët dhe simpantizantët , por dhe qytetarët e pa angazhuar politikisht , që kanë mbështetur rrugëtimin tim politik .

Kryeministri i ardhshëm Basha , më ka besuar një fushë sikurse është siguria kombëtare prej nga ku vij . Partia Demokratike e Shqipërisë është përpara një momenti historik , të një ndryshimi tashmë të padiskutueshëm për shqiptarët .

Është një kënaqësi për mua të jem pjesë e kontribuesve të këtij ndryshimi . Sot , më shumë se kurrë lind nevoja të punojmë bashkë dhe të pa kursyer që 25 Prilli të kthehet në një referendum të shqiptarëve . # shqipëriafiton

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s