Kategori
Uncategorized

Berisha optimist: Fitojmë 25 mandate në qarkun e Tiranës

▪️Lista dhe fitoja e PD-së, mos u çudisni që të shkojë deri në 25 deputetë.

▪️Parashikoj një përmbysje të mëdha.

▪️Ramës i kanë rënë te këmbët të gjithë kredenciale.

▪️Ai hyn në fushatë si një armik i egër i shqiptarëve.

▪️Sot, deklaronte se largimi i 500 mijë shqiptarëve në 5 vitet e qeverisë së tij, shpëtuan Shqipërinë.

Berisha optimist: Fitojmë 25 mandate në qarkun e Tiranës

Ish-kryeministri, Sali Berisha, ishte i sigurt për garimin në Tiranë por renditjen i pesti në listë e mësoi live gjatë intervistë me skype për PolitikOn në Rtv Ora.

Duke komentuar emrat në listë, Berisha tha se është përfaqësuese dhe se PD me aleatët do të marrë 25 mandate deputetësh në qarkun e Tiranës.nullnull

Lista dhe fitoja e PD-së, mos u çudisni që të shkojë deri në 25 deputetë. Parashikoj një përmbysje të mëdha. Ramës i kanë rënë te këmbët të gjithë kredenciale. Ai hyn në fushatë si një armik i egër i shqiptarëve. Sot, deklaronte se largimi i 500 mijë shqiptarëve në 5 vitet e qeverisë së tij, shpëtuan Shqipërinë. Për atë që njeh elementët e bazë të potencialeve të vendit, ai ka qenë një faktor frenues në zhvillimin e vendit.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s