Kategori
Uncategorized

I akuzuar për lidhje me bandat e hashashit, njeriu i Tahirit, ish-drejtori policisë,bëhet këshilltar i Bled Çuçit

Arjanit Arapi ish-drejtor i Policisë në Gjirokastër, i akuzuar si i lidhur me trafikantët e kanabisit në këtë zonë është rikthyer si këshilltar i ministrit të Brendshëm, Bledi Çuçi.

Aranit Arapi, një nga ish-drejtorët e Policisë me Saimir Tahirin, i akuzuar, për lidhjet e tij me bandat e hashashit është rehabilituar, tani në prag të zgjedhjeve elektorale te 25 prillit.

Lidhjet e vjetra dhe të Arapit me trafikun në këtë zonë, kanë bërë që Çuçi ta marrë si këshilltar dhe ta përdorë edhe gjatë zgjedhjeve, ku vete Çuçi eshte kandidad ne Gjirokaster…

Lajmi u publikua dhe u zhduk menjehere nga mediat e lidhura me Ramen

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s