Kategori
Uncategorized

Rrugën Korçë-Ersekë e bllokoi Edi Rama, ai rriti koston nga 1 milionë në 5 milionë euro për kilometër. SPAK të hetojë.

Endrit Braimllari/

Endrit Braimllari/Rrugën Korçë-Ersekë e bllokoi Edi Rama, rriti koston nga 1 milionë në 5 milionë euro për kilometër. SPAK të hetojë.

Rruga Korçë Ersekë. E keni parë dhe Kryeministrin pra dy javësh vajti bëri inspektime atje që po përfundojmë punimet po ecin e të tjera me radhë.

Dhe çfarë bëri?

Jo vetëm spostoi projektin, rriti koston me një projekt me kosto më të ulët sepse i shmangi urat, rruga është vetëm drejt, por izoloi dhje 4 fshtra atje sepse ato urat ishin bërë me qëllim që të lidheshin fshatrat për të dalë në Korçë e për tu lidhur gjithë zona

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s