Kategori
Uncategorized

Një vajzë pesëvjeçare në protestë! Dhe disa foto nga dhuna policore

Këto ditë të protestës se të rinjve kundër qeverisë për vrasjen e një 25 vjeçari janë bërë qindra foto e video.

Ka patur pamje të dhunës dhe arrestimeve, parulla dhe gaz lotsjellës.

Siç duket në foto një vajzë 5 vjeçare edhe ajo në protestë!

Me lodrat e saj ajo shikon një botë tjetër në fletoren me kukulla, ndërsa pas saj duken policët, të gatshëm që po të ishte diku te 10 apo 12 vjeçe do ta arrestonin!

Ndërkohë dhjetra metra me tej vajzës së vogël hidhej gazi lotsjellës dhe kërciste dajaku policor (shiko fotot)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s