Kategori
Uncategorized

Mbahu or burrë mirdite! Je dhe intelektual i propozuar nga shkrimtari Ismali Kadare për President!

Zoti Ministër, përfundimisht je i kapur!

Ylli Dylgjeri

Je prezantuar si intelektual! Nuk jep këto argumente intelektuali i propozuar nga shkrimtari Ismali Kadare për President! Na zhvleftesove edhe rekomanduesin “Nobel”!

Zoti Ministër, përfundimisht je i kapur!

Zoti Lleshi,
Makinat zyrtare nuk krahasohen me makinat e policëve.

Policët në Shqipëri, siç del dhe nga raportet studimore te ndërkombëtareve 1 në 6 është i korruptuar!

Mjetet janë makina pune!
Po Ti, po vazhdon të japesh argumenta mafioze ne daljet ne publik per blerjen e makines BMW.

Mbahu or burrë mirdite!

Je prezantuar si intelektual! Nuk jep këto argumente intelektuali i propozuar nga shkrimtari Ismali Kadare për President! Na zhvleftesove edhe rekomanduesin “Nobel”!

Pastaj, makinen Ty ta blen Garda e Republikes, ka standarte, dhe buxhete per nivelin Minister.

Nga hulumtimet del qe edhe nje Guvernant Banke ne SHBA nuk mund ta bleje mjetin me te shtrenjte se 50 mijë usd, per shume arsye, edhe se nuk duhet të dalloje mes te tjereve.

Ose nje argument tjeter ne çmim eshte edhe largesia me banesen, etj.

Por ketu, ne kete vend qe zaptuat Ju, pa asnje kontribut ne politike, e ne PS mund te shkoje çdo broçkull qe shitet për argument.

Zoti Minister, perfundimisht je i kapur…
Ti gjej shesh e blej…BMW.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s