Kategori
Uncategorized

Ylli Manjani. Shtëpia e verdhë, një sajesë e ndyrë e shërbimeve sekrete sërbe, Rama një pis që…

Video/

Ylli Manjani, ish minister i drejtesisë.

Kliko mbi video…

Ish ministri i Drejtesese Manjani deklaron në studion e TopCenell, lojen e ndyre antikombetare të Rames të kordinuar me shërbimet sekrete sërbe dhe ruse, në dëm të popullit dhe pamvarsisë së kosovës.

Manjani.

🌑 Shtepia e verdhe është thjesht nje sajesë, dhe loje e ndyre e sherbimeve sekrete sërbe, kjo per te ballancuar apo relativizuar krimet e tyre (sërbe) ne kosove.

Manjani.

🌑 Rama ky kryeministër pis, që ka ndarë hartat e kosovës bashkë me piset e gjithë botës…

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s