Kategori
Uncategorized

Këto janë masakrat që Serbia ka kryer mbi popullatën civile në Kosovë (Kujdes pamje të rënda) .

Këto janë masakrat që Serbia ka kryer mbi popullatën civile në Kosovë (Kujdes pamje të rënda)

Gjatë luftës së fundit të Kosovës të vitit 1998-1999, mijëra shqiptarë janë vrarë dhe janë masakruar, madje mbi një mijë ende kanë mbetur të zhdukur dhe sot e kësaj dite nuk dihet se ku gjenden eshtrat e tyre.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Disa nga këto foto janë publikuar neper shumë media në Kosovë…

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s