Kategori
Uncategorized

Shtesë kati pë kujtesën në PD…kontribut /perfaqesim/perfitim..

Basir Çollaku/

Shtese kati per kujtesen, ne PD..

Kontribut te madh ne PD thuhet per nje numer te madh emrash..
Dhe vertet ka mjaft prej tyre..
Por mire eshte bilancin ta bejme pak me ndryshe..

/kontribut /perfaqesim/perfitim..

dhe kur diferenca anon ne shifra te frikshme nga e treta, nga perfitimi, atehere eshte thjesht biznes i madh nga “te medhenjte” te padiskutueshmit” “garda”.

Shpesh, thuajse gjithnje, ata ikin ne kohe lufte, e kthehen ne kohe paqeje. Saktesisht ne kohe pushteti.

Kjo eshte ADN e tyre.

Nuk kane hiç raport me ideologjine, perballjen, bindjet, perpjekjet per te ndryshuar vendin, por me statistikat..

Emra per ta ilustruar ka aq shume, sa kujtesa do shtese kati…Sepse jane 30 vite..

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s