Kategori
Uncategorized

E si mund te bjere ne mend te shkruash per viktimat e diktatures komuniste, kur drekon me Samirin.

Dritan Kaba…

Pas vizites tek Dvorani, i paditur ne SPAK per shkelje te vullnetshme te ligjit, Kushtetutes dhe shperdorim detyre me nje varg funksionaresh te tjere.

Pas mbrojtjes qe i beri kreut te SPAK, ish hetues politik i komunizmit.

Pas twitterit per Hajnajn, e kapur ne shperdorim detyre, emerim i paligjshem ne detyre.

Pas darkes me Remziun, Ilven dhe grupin tjeter sorosian.

Pas intervistave vetem tek gazetaret e paguar nga Soros ose ish punonjes apo drejtues te fondacionit te tij, duhej edhe nje shetitje me skaf dhe nja dy dreka e darka me Samirin!

Duhet te pyesim e ka paguar shetitjen me skaf? Se ne statusin e saj diplomatik dhe zyrtar sipas rregulloreve te shtetit te saj nuk i lejohet.

Eshte konflikt i paster interesi dhe shperdorim i detyres.

P.S. e si mund te bjere ne mend te shkruash per viktimat e diktatures komuniste, kur drekon me Samirin.


Nje falenderim i madh shkon edhe per Genc Sejko qe na e beri te mundur kete fakt dhe na e dhuroi kete foto.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s