Kategori
Uncategorized

Sallata ruse e Ramës.

Hi hi hi, Rama e do këtë gjoja shengen të karshillëkut ndaj BE së.

Në Beograd shkojnë 400 mijë turistë kinezë, por ne harrojmë që ata pastaj duan viza që të hyjnë në Shqipëri dhe kjo që po bën Rama thjesht as më shumë e as më pak do lehtësojë turistët kinezë…

Non sens dhe e pakuptueshme.

Kurse Zaev deklaroi se mosnjohja e Kosovës nga Beogradi nuk e pengon nismën.

Mirëpo atëhere shtrohet çështia..

Sii do kalojnë qytetarët e Kosovës në Sërbi pa viza dhe me pasaportë Republika e Kosovës?

Nuk e sqaron njeri.

Por kjo nuk e cënon nismën….Hajde sallatë sllave hajde…

Klevis Bitro/

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s