Kategori
Uncategorized

Kanë helmuar Altin Gonxhajn.

Bandat kriminale ne veprim.

Radha e per tu eleminuar patrioti, aktivisti dhe antisorosi. Avokat Altin Goxhajn.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s