Kategori
Uncategorized

Sot Franca: Neser…….

Sot Franca: Neser…….

Ata jane kudo, flasin, kërcënojnë, vrasin.

Ata mburren dhe kënaqin epshet e tyre te ndyra kur thone:

” Një aksion i joni 3000 viktima, mbaje mend”

Vrasin sepse ne jemi qorre, naive, te pa përgjegjshëm per kërcënimet dhe veprimet e tyre.

Ata vrasin, ne heshtim, qeshim, dhe mjaftohemi me shprehjen.

Larg bythes tonë.

“Kur Ujku po e mbyste nje Gomar, ky i fundit i lutej Zotit te mos ishte e vertete, por të ishte ne enderr”

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s