Kategori
Uncategorized

Ja pse Alibej smund te regjistrohet si kryetar i PD edhe pse me mbrojtjen e Sudes amerikane

Ylli Manjani, ish minister i drejtesisë /

Ligji nuk thotë “person i deleguar”, por shkruan tullë “….kryetari është përfaqësues i partisë”.

Madje duhet që ky kryetari , sipas pikë e, të mbajë përgjegjësi për financimet e huaja dhe kriminale…

Ky është ligji i shtetit!
Nuk di se çdo shpikin më tej vemjet që hanë mbetjet e gansterit…

Ndoshta mund të ngjallin Shpyllzimin që ka vdekur dhe vetëvdekur politikisht.

Ndoshta!

Dhe do bëjnë mirë se mbase marrin vota të vdekurisht, se rob i gjallë me mend të kokë e sy në ballë s’i voton ata të vdekur.

Ah po, kanë dhe mbrojtjen e Sudes Amerikane…

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s