Kategori
Uncategorized

Minarolli : Këto zgjedhje bashkojnë PD-në, dhe largojnë me turp pengmarrësit …

Une nuk kisha nje pritshmeri se PS do humbiste keto zgjedhje.

Ajo tashme ka krijuar nje infrastrukture te frikshme per t’i fituar zgjedhjet si do te jete puna.

Por une shoh anen pozitive ne keto zgjedhje qe eshte bashkimi i PD dhe largimin me turp te pengmarresve.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s