Kategori
Uncategorized

Modeli Basha për PD, i zbatuar në dega 4 .

5200 firma të drejtuesve te strukturave të Partisë Demokratike kane thirrur me 11 Dhjetor kuvendin kombetar të tyre.

Ky kuvend vjen mbas humbjeve radhe te kesaj force politike nen keq drejtimin dhe menaxhimin e Bashes, po etiketohet nga demokratet edhe si kuvendi i bashkimit dhe i ringritjes se madhe te Partisë Demokratike.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s