Kategori
Uncategorized

Unë i dua SHBA_të, por jo ju z.Ambasadore e USA_s,në Tiranë .

Një si në revolucionin kulturor, proletar kinez, edhe ti ”u cfilite” me vizitat takimet, dhe intervistat tuaja nëpër qytetet e shqipërisë. Gjithshka fillon e mbaron me forcimin e institucionit të ligjit, dhe luftën pa kompromis kundër kleptokratëve, mafies dhe krimit të organizuar. Mos u lodh shumë duke e kërkuar lart e poshtë peshq e peshkaqenë…..

Kusari Rama me hetoi e gjykoi me gjyq fashist pa i analizuar provat materiale Prokuroria e Rethit Gjyqesor Tirane…turppppp , turppppp.

Keni qene ne dieni te plote te kesaj kusarie e genocidi te dyte kulturor ne Shqiperi mbas vitit 1967 ;

qe ne daten 13 tetor 2013 me ish ambasadorin USA Tirane Aleksander Arvizu;

me vone me ambasadorin tuaj DONALD LU , dhe ju normalisht qe ju kam vene ne dieni publikisht ne shume raste…

Hap hetime per operacionin fashist Ikona 8 tetor…i kryer pa mandat…ne te kundert ju jeni bashkepunetore ne kete kusari qe kreu keyeministri juaj i mandatuar i semuri psiqik me kartele Edvin Kristaq Rama


Ambasadore e USA Tirane Yuri Kim.
ZOTI JU NDESHKOFTE.


Mua nuk me persekuton AMERIKA por ju qe i beni fresk nje kusari e kelyshi te komunizmit si EDVIN KRISTAQ RAMA e banda e tij.


Nga Koleksionisti korcar, Gjergji Thimo

Publikimi i koleksionistit Gjergji Thimo .

Per Ambasaden USA Tirane znj , Yri Kim e FCB qe me censurojne…turppp , turppp
Une i dua SHBA por , jo ju zonja ambasadore USA Tirane Yuri Kim qe mbroni hapur kriminelin KOMUNIST , burgaxhiun ,e hajdutin e ikonave shqiptare EDVIN KRISTAQ RAMA.
Ja ku e ke bajgen para hundes.
Kusari Rama me hetoi e gjykoi me gjyq fashist pa i analizuar provat materiale Prokuroria e Rethit Gjyqesor Tirane…turppppp , turppppp.
Hap hetime per operacionin fashist Ikona 8 tetor…i kryer pa mandat…ne te kundert ju jeni bashkepunetore ne kete kusari qe kreu keyeministri juaj i mandatuar i semuri psiqik me kartele Edvin Kristaq Rama
Ps.
Keni qene ne dieni te plote te kesaj kusarie e genocidi te dyte kulturor ne Shqiperi mbas vitit 1967 ..qe ne daten 13 tetor 2013 me ish ambasadorin USA Tirane Aleksander Arvizu..me vone me ambasadorin tuaj DONALD KU , dhe ju normalisht qe ju kam vene ne dieni publikisht ne shume raste…por mbas venies suaj ne dieni kam ngrene vetem dru e eshte tentuar disa here te eleminohesha fizikisht ne qender te korces nga bandat e SEKTIT KRIMINAL RILILINDJA..nga Policia e Shtetit , nga Policia e Korces..eeee
Kam nxjere vetem copa gjaku.
A u ngopet me mua e familjen time te nderuar SHQIPTARO – AMERIKANE Ambasadore USA Tirane Yuri Kim.
ZOTI JU NDESHKOFTE.
Mua nuk me persekuton AMERIKA por ju qe i beni fresk nje kusari e kelyshi te komunizmit si EDVIN KRISTAQ RAMA e banda e tij.
Koleksionisti korcar Gjergji Thimo

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s