Kategori
Uncategorized

Mëkat kur shkel mbi mirësinë: Në Prishtinë mbahet protestë pro Palestinës. Palestinezët në Beograd: Kosova është Serbi

E pa moralshme ishte pjesmarrja në këto tubime e një përfaqsuesi të parlamentit të Kosovës, dhe jo vetëm, por deputet i Lëvizjes Vetëvendosje, që qeveris vëndin…

E kur keta ngrihen ne mbrojtje te nje shteti qe jo vetëm nuk i njeh, por del me pankarta ne tubime se Kosova eshte sërbi, dhe poshte okupimi, dhe Palestina eshte shtet…kunder nje shteti mik, kjo jo vetem nuk eshte normale, por as e pranueshme per nje popull dhe republikë si ajo e Kosovës.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s