Kategori
Uncategorized

Gëzuar Muajit të bekuar dhe të shenjtë të Ramazanit .

Kryepeshkopi Aleksandër !

Motrat Shqiptare Besimtarëve të Fesë Myslimane, ju uroj Paqë, Mbarësi dhe Shëndet, në të Muajit të i Bekuar dhe i Shenjtë i Ramazanit, Ramazan Mubarak – Ramazan Kareem – Ramadán/Ramazan, të ketë qenë e mirë Agjërim tuaja sa më të lehtë dhe të pranuar te Zoti, dhe edhe ju a pranoftë Lutjet tuaja, dhe u shperbleftë:

Harmonija dhe Begatija mbretërofshin në jetes dhe familjet tuaja!!!

Të gjithë Shqiptarë Mysliman, Bektashian, Agnostik, Ateist dhe të Krishterë, në venat tona rrjedh gjaku kuq e zi, jemi Vëllezër Gjaku!!!

Populli i Bashkuar kurrë nuk do të mposhtet!!!

Së Bashku nuk do të humbasim kurrë!!!

Rroftë Shqipëria Etnike!!!

Shpirti i Arbrit nuk vdes kurrë!!! I Liris se Iliris!!! Autoctonus!!!

Zoti e Bekofte Gjakun e Paster Shqiptarie, dhe te gjithe Shqiptaret kudo qe jane neper bote!!! Shërbëtor i përulur i Zot dhe Shqipërisë, Shkelqësia e Juaj Imzot

+Aleksander I Shqipatrëve, Kryepeshkop – Bir I Shqiponjës

Mirmëgjes, të gjithë Miq Shqiptarë, të gjithë pa përjashtim!!! Për të gjithë Vëllezërit dhe Motrat Shqiptare Besimtarëve të Fesë Myslimane, ju uroj Paqë, Mbarësi dhe Shëndet, në të Muajit të i Bekuar dhe i Shenjtë i Ramazanit, Ramazan Mubarak – Ramazan Kareem – Ramadán/Ramazan, të ketë qenë e mirë Agjërim tuaja sa më të lehtë dhe të pranuar te Zoti, dhe edhe ju a pranoftë Lutjet tuaja, dhe u shperbleftë: Harmonija dhe Begatija mbretërofshin në jetes dhe amiljet tuaja!!! Të gjithë Shqiptarë Mysliman, Bektashian, Agnostik, Ateist dhe të Krishterë, në venat tona rrjedh gjaku kuq e zi, jemi Vëllezër Gjaku!!! Populli i Bashkuar kurrë nuk do të mposhtet!!! Së Bashku nuk do të humbasim kurrë!!! Rroftë Shqipëria Etnike!!! Shpirti i Arbrit nuk vdes kurrë!!! I Liris se Iliris!!! Autoctonus!!! Zoti e Bekofte Gjakun e Paster Shqiptarie, dhe te gjithe Shqiptaret kudo qe jane neper bote!!! Shërbëtor i përulur i Zot dhe Shqipërisë, Shkelqësia e Juaj Imzot

+Aleksander I Shqipatrëve, Kryepeshkop – Bir I Shqiponjës
Rrofte Shqipëria e Bashkuar!!!

Instagran @alejandrogreco.oficial #albania🇦🇱 #albania #ramazanmubarak #ramazanmubarak🌙 #ramazanmübarek #ramazankareem #ramazan #ramazanmenüsü #ramadan #ramadhan #fraternidad #arzobispo #alejandrogreco #albanes #albanesi_per_sempre #albanerin🇦🇱 #shqiptar #shqiptaret_ne_instagram #shqip #shqipe #shqiptare #albanese #albanesi #vellashape #vella #valladolid #valladolidspain #valladolidespaña🇪🇸💚😎 #valladolidespaña🇪🇸💚

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s