Kategori
Uncategorized

Votimi më 25 Prill detyrë atdhetare. Mos Bojkoto, Mos abseno.

Dritan Kaba /

Dil e voto, merr me vete familjaret, miqte shoket, te afermit, komshinjte, jep kontributin tend te vyer per Shqiperine!

Te votosh ne 25 prill eshte detyre atdhetare me shume se kurre me pare!

Jo, bojkotit te zgjedhjeve!

Jo, nxjerrjes se pavlefshme te fletes se votimit!

Voto!

Voto!

Voto, ne 25 prill!

Kliko mbi video !


Kjo eshte “partia” tjeter e sapo krijuar nga Edi Rama dhe e finacuar nga ai!

Nese doni Shqiperine, Kombin dhe Familjen tyaj dilni e votoni.

Dil e voto, merr me vete familjaret, miqte shoket, te afermit, komshinjte, jep kontributin tend te vyer per Shqiperine!
Te votosh ne 25 prill eshte detyre atdhetare me shume se kurre me pare!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s