Kategori
Uncategorized

Henze sërisht deklaratë të fortë: Qeveria Rama është kundër kombit shqiptar në Ballkan…

Martin Henze, këshilltari ekonomik pranë CDU (parti qeverisëse) në Gjermani deklaron se qeveria Rama është kundër kombit shqiptar në Ballkan.

Në një postim në Twitter Martin Henze shkruan se zhvillimet në Shqipëri tregojnë fytyrën e vërtetë antiperëndimore të qeverisë së Edi Ramës.

“Një zhvillim interesant në Shqipëri na tregon ne evropianëve, se qeveria e Ramës dhe propagandisti i saj me lajmet e rreme tregojnë fytyrën e tyre të vërtetë antiperëndimore. Ata janë kundër kombint shqiptar në Ballkan. Kjo është tradhti e madhe kundër Shqipërisë, Kosovës, NATO-s,”- shkruan Henze në statusin e tij.

Martin Henze@GSKStrategy

Albania – an interesting development shows up for us Europeans, the government of Rama and its propagandist with their fake news show their real anti-western face, they oppose the Albanian nation in the Balkans.This is high treason against AL,Kosovo, NATOhttp://

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s