Kategori
Uncategorized

Për cilin popull e ke llafin moj korbë!?

Cili popull moj korbe, ,dil nje here ne popull ta shohesh sa vlen.

Dil nga Bregu i lumit,nga astiri,bej nje xhiro me urban ne unaze, mer mundimin neser shko me kembe pa shoqerues ne prokurori dhe testoje vertet sa te do populli.

Ky popull per ata qe ti ju sherben eshte vertet dele, por ty my popull kurre nuk te do.

Edhe andej nga te solli miku tend Ulusiu as atje nuk te duan ty.

Ti je llumi i llumit te asaj qe quhet prokurori e pergjitheshme.

Kjo klike mund te beje çfare do mund te helmoje prokurorin Olsian Cela ,si kunder helmuan AV Altin Goxhaj, mund ti bejne aksident me makine Olsianit, mund ti bejne presion duke I cuar njerez ne shtepi qe te dorehiqet nga gare.

Qe te dalesh ti ne krye. Por ti nuk ke per ta gezuar ate post sepse bashke me renien e kesaj klike do te shembesh edhe ti.drejtoju dhe ti cdo floktoreje,cdo notereje dhe cdo arixhofke ,asnje sistem nuk te nxjer ty ne krye.

Koha jote mbaroji deri ketu me perkohshmerine tende. Ti tani ke nje bille per te paguar – Urrejtjen e te gjithe atyre prokuroreve dhe femijen qe humbi ajo prokurojrja qe ti e trasferove qellimisht larg tiranes – kjo eshte fatura qeros te marresh pas korba Arta Manja Marku

Nga Ilir Myftiu

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s