Kategori
Uncategorized

Rama ka një thes me pjeshka , fut dorën dhe kap bananen e vetme që osht në thes

Me vjen shumë inot , kur e trajtojne të Modhin si debil .

Gjoja ka një thes me pjeshka , fut dorën dhe fap kap bananen e vetme që osht në thes !

Sokol Terihati

Me vjen shumë inot , kur e trajtojne të Modhin si debil .Gjoja ka një thes me pjeshka , fut dorën dhe fap kap bananen e vetme që osht në thes !

Me një fjalë , ai nuk do , po ngaqë osht ters , i dalin këta bashkiaket kriminela .

Per kët kajmakun e kisha llafin !

Ky qeka kajmak i vertetë .

2.6 meleon dollaro , ka marrë nga qeveria dhe si shpërblim , i Modhi , e bo edhe Kryetar Bashkie !???

Po c’ne shpërblim ?

Pra i bie që kompania e kajmakut , ka qenë tip lavatrice, ku i Modhi ka xhiru dollarot per vete dhe Vorën për kajmakun , se nuk shkon , t’i dhurojë meleona dollaro dhe të ketë detyrimin t’a bojë ene kryetar bashkie një kriminel !? Pra nuk është ceshtje pjeshkash !

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s