Kategori
Uncategorized

Punuam dhe fituam. Fituam mirnjohjen e te gjithe emigranteve ne Greqi.

KOHA KUR PARTIA DEMOKRATIKE KISHTE JO VETEM DEGEN E SAJ NE GREQI…..

POR BESEN DHE VOTEN E EMIGRANTEVE ATJE.

Respekt per te gjithe ato dhe ata shqiptare ne emigracion qe bashkarisht besuam, u bashkuam, dhe punuam ne ngritjen dhe funksionimin jo vetem te deges se PD_se, por dhe ne bashkpunimin me shoqatat shqiptare dhe Lidhjen e Shoqatave Shqiptare ne Greqi.

Punuam dhe fituam.

Fituam mirnjohjen e te gjithe emigranteve ne Greqi.

Punuam ne mbrojtjen dhe ndimen ndaj emigranteve shqiptare, por dhe ne bashkpunimin dhe miqesine e qytetareve dhe dy vendeve tona.

Sigurisht bashke me shoqatat dhe lidhjen e shoqatave ne Greqi.

Respekt per emigrantet antare te Partise Demokratike, por nje respekt me i madh shpirteror shkon per shoqatat, drejtuesit, antaret dhe gjithe emigrantet qe na besuan dhe votuan.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s