Kategori
Uncategorized

Çfarë drejtësie do bësh o prokurori e mallkuar?

I qahet dhe kërkon ndihmë e shkreta grua.

Po kuj i qahet dhe kërkon ndihmë, atij që sot eshtë një me trafikun dhe krimin e organizuar!?

E vrane kriminelet e dinin qe ishte i semure me zemer e vrane per 130 mij leke te vjera ai nuk eshte me.

Kriminelet jane te lire i mbrojti paraja.

dy vrasje brenda vitit beri jurgen kurti por eshte i lire cfare drejtesie do besh o prokurori e mallkur

Kryemistrit Edi Rama si njeri i pushtetshëm kerkoj nje drejtesi qe nuk e gjeta kurre prokuret gjygjtaret moren para te pa pare nga kriminele jurgen kurti dhe vjerri kostandin ekonomi jane te lire me vrane burrin drejtesi dua.

E vrane kriminelet e dinin qe ishte i semure me zemer e vrane per 130 mij leke te vjera ai nuk eshte me.

Kriminelet jane te lire i mbrojti paraja.

dy vrasje brenda vitit beri jurgen kurti por eshte i lire cfare drejtesie do besh o prokurori e mallkur

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s