Kategori
Uncategorized

kryeministrat e BE diskutuan sot ofertën e Ramës për kamp refugjatësh.

SOT 16 KRYMINISTRA TË BE DISKUTUAN SOT OFERTËN E EDIT QË SHQIPËRIA TË MBLEDHË 600 MIJË ARABO-MAGREBIANË!!!

Alexander Soros ishte sot në Gjermani për të lobu për kampet e refugjatëve në Shqipëri. Siç raporton para disa orësh ABC News në takimin e sotshëm të 16 kryeministrave të BE në Bruksel: “Plans to set up migrant reception centers in Albania are also under discussion.” (Plani për të ngrit qendrat e grumbullimit të refugjatëve në Shqipëri është ende në diskutim) ndërkohë vetë Alex Soros paska shku me urgjencë në Gjermani për të lobu për ngritjen e kampeve në Shqipëri!

Ja ku e keni: https://abcnews.go.com/…/mini-migration-summit-eu-nations-r…

Ndaj nuk flet Lulqim Sorosi! Ndaj dy rrugë keni:

Atë që duan Ata: MERRNI VALIXHET DHE ZHDUKUNI!

Ajo që na duhet ne: TË MARRIM NGA NJË HU DHE HAJT TI ZHDUKIM KËTA QË DUAN TË NA ZHDUKIN!!!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s