Kategori
Uncategorized

Si ishte ajo thirrja 
 😜 Na pri lylqims ???

Unë jam Teatri /Adriana Kalaja .

Po mirë moj Sude Duma.

Kur e kuptove ti që ishe në krahun e humbësit?

Po ti the pa tu dridhur goja the në mbledhjen e grupit:

”NĂ«se Ă«shtĂ« pĂȘr tu shpĂ«rbĂ«rĂ« le tĂ« shpĂ«rbĂ«het PD”.

Bashkë me atë Zvarranikun Aliveajn.

Po kur votove pro shkarkimit të Berishës dhe kolehlgëve, nuk e kuptove se ishe në krah të nje të paburri?

Apo ti me të paburra je mësuar?

Po kur thirrje si histerike:

“Na pri Lulziuiiiiiiim”,

Nuk e njihje ti se ky që tradhëtoi Berishën që e bëri njeri, juve nuk ju llogariste fare?

Atë që nuk e kuptuat nga 9 shtatori e kuptuat brënda 24 orëve?

Po jo moj Sude jo.

Si thotë ajo mikesha jote Kim?

Nuk ndodh kështu. Nuk ndodh kështu.

Ti po largohesh nga Lulzimi jo se kuptove tradhëtinë e Lulzimit ndaj PD-së.

Ti je po aq sa ai tradhëtare.

Ti dhe gjithë Sudet në krah të Lulzimit.

Ti ashtu si Lulzimi e Sudet rreth tij keni hallin e pazareve.

Mesa mbaj mend, ishe ti që e ftove Ramën në bashkëpunim për aferën korruptive të Portit të Durrësit.


ÇfarĂ« ndodhi?

Të la Kunati pa pjesë.

Do i paguani një ditë.

đŸ©žSe ti nuk ke konflikt me Sudet Desada Metaj dhe Tabaku pĂ«r parime por pĂ«r pazare.

Keni hallin e gjobave.

Keni hallin e bizneseve.

Keni hallin e dosjeve.

Por mbi të gjitha, demokratët më 6 mars firmosën fundin tuaj politik.

đŸ©žNdaj ju sot kĂ«rkoni tĂ« braktisni anijen qĂ« po mbytet.

Por është shumë vonë.

ËshtĂ« shumē vonĂ«.

Kjo ju trëmb.

đŸ©žTi po reagon sot se e pe qĂ« tĂ« pĂ«rjashtoi baza e nuk tĂ« mbron dot as Lulzimi e as Kimi.

PĂ«r Salianjin nuk e di.

It’s too late.

😉 Si ishte ajo thirrja?

Na priiiiii Lulziiiiiiiiiiim.

😜 Na priiiiii Lulzim im im im im!

Hihihihihihihihihihi. 🙂

Ps: Bën mirë të gjesh një avokat të mirë. Shumë shpejt do të të duhet.

Une jam Teatri / driana Kalaja âœŒđŸŒđŸ’ȘđŸœâœŒđŸŒ

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke pĂ«rdorur llogarinĂ« tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke pĂ«rdorur llogarinĂ« tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke pĂ«rdorur llogarinĂ« tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s