Kategori
Uncategorized

Faleminderit ✌🏽

Mirnjohje antarëve të Partisë Demokratike, mirnjohje qëndrestarëve, mirnjohje anëtarëve të Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike .

Mirnjohje për besimin kryetarit, të Partisë Demokratike, Z. Sali Berisha.

Mirnjohje që na besuan detyrat e Sekretarit të Përgjithshëm , dhe N/Kryetarëve të Partisë Demokratike /

Faleminderit! ✌🏻

-Falenderoj përzemërsisht Kryetarin e Partisë Demokratike, Prof. Dr. Sali Berisha, për konsideratën dhe besimin ndaj meje!

-Falenderoj dhe i jam mirënjohës anëtarëve të Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike që më besuan detyrën e Sekretarit të Përgjithshëm!

Zotohem të jap maksimumin për të përmbushur pritshmëritë e detyrës!

I juaji,
Flamur Noka /

-Mirënjohje për çdo demokrat e votues që me besim e përkushtim na ndjek e mbështet pa kursim në rrugën e betejat tona politike!

Luçiano Boci /

Falenderoj nga zemra anëtarët e Këshillit Kombëtar të Partisë l që më besuan detyrën e nënkryetarit të PD.

– NjĂ« urim i veçantĂ« pĂ«r çdo mik e koleg qĂ« u zgjodh sot nĂ« detyrat e rĂ«ndĂ«sishme tĂ« PD.

– Respekt pĂ«r tĂ« gjithĂ« kandidatĂ«t qĂ« e bĂ«nĂ« kĂ«tĂ« garĂ« dinjitoze e tĂ« fortĂ«!

Bashkë do t’ia dalim! Fitore PD ✌️

Oerd Bylykbashi /

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke pĂ«rdorur llogarinĂ« tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke pĂ«rdorur llogarinĂ« tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke pĂ«rdorur llogarinĂ« tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s