Kategori
Uncategorized

Atëherë Suedia do godiste një sulmi rus …

Rusët nuk janë aq të mirë sa menduam. Por dhe ne jemi më të sigurt nga sa mendonim, ky është përfundimi tjetër logjik”, thotë gjeneralmajor Karlis Neretnieks.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s