Kategori
Uncategorized

Lylqimsat, Berisha dhe prangat e Eskobarit đŸ˜‰

Adriana Kalaja /

Dhe maçokĂ«t rrinĂ« e presin, pĂ«r tĂ« ngrĂ«nĂ« atĂ« qĂ« dhjesin . ÇorbĂ« derrash, me sude dhe pranga domethĂ«nĂ«.
Hihihihihihihihihihihi. 🙂

Nuk mĂ« vjen keq qĂ« “iku” Luli Basha


Sesa ngeli ky zavalli EscoBAR, duke e prit që nga 9 dhjetor 2021.

Hihihihihihihihihiiiiiii _😂

Nuk mĂ« vjen keq qĂ« “iku” Luli Basha sesa ngeli ky zavalli EscoBAR, duke e prit qĂ« nga 9 dhjetor 2021.

Hihihihihihihihihihihi. 🙂

Edhe EscoBARIN e mashtroi ky Luli Basha?

Si thanë Sudet dhe Zvarranikët e Luli Bashës?

Prisni sa të vi EscoBARI se do sjelli prova kundra Berishës.

Hihihihihihihihihihihi. 🙂


Po Eskortat e Kimit dhe të mirëpaguarit e Kunatit të Lulzimit?

EscoBARI do vi me pranga me vete se do arrestojë Berishën.

Prangat mund t’i ketĂ« sjellĂ« se thonĂ« qĂ« Yuri me ministret i pĂ«lqen tĂ« luajĂ« spakistash.

Apo policet e egra?

Nejse.

Një lojë me pranga domethënë.

Hihihihihihihihihihihi. 🙂

Po nise o Yuri Luli Bashën se u mërzit dhe EscoBARI, partneri strategjik duke prit.

Nise se vetĂ«m biletĂ«n e vajtjes do t’i presĂ«sh.

Hihihihihihihihihihihihi. 🙂

Lot o lot.

Ja mirmëngjes.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke pĂ«rdorur llogarinĂ« tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke pĂ«rdorur llogarinĂ« tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s