Kategori
Uncategorized

E njëjta kompani lobon për diktatorin Llukashenko, dhe peng-bravën Basha.

Bëhet fjalë për një kompani jo të pa njohur, por nje kompani lobimi, e cila mbështet diktatorët.

Së fundi mediat e huaja raportojnë se kjo kompani që lobon për Lulzim Bashën, po lobon për diktatorin Llukashenko të mbështetur nga diktatori Putin.

Përsa i perket Llukashenkos, kjo kompani po përpiqet të bëjë rolin e ndërmjetësuesit mes Bjellorusisë, dhe qeverisë së SHBA, pas sanksioneve po të Qeverisë Amerikane.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s