Kategori
Uncategorized

PD – Pogradec : 10 Shkurt përfundon zgjedhjet në 15 seksionet e kësaj dege në qytet .

Partia Demokratike ka filluar ringritjen nëpërmjet riorganizimir të strukturave të saj. Lënia e qëllimshm në harresë nga ish kryetari i shkarkuar Basha ka bërë që shumë grupseksione, seksione dhe degë të ishin in’ekzistente në veprimtarinë e tyre organizative, politike, dhe shoqërore ….

Takim me grupin e punes per zgjedhjet ne Degen e PD Pogradec.

U ngriten 15 nengrupe te cilet do drejtojne procesin zgjedhor ne te 15 grupseksionet e kesaj Dege.

Objektivi eshte qe deri ne daten 10 Shkurt te perfundojne zgjedhjet ne te gjithe seksionet dhe grupseksionet e Deges.

Edmond Spaho /

Deputet i Partisë Demokratike qarku Korçë …

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s