Kategori
Uncategorized

Ina Zhupa aksionere tek kulla pas Sahatit të Tiranës, -Dokumenti-

Një tjetër skandal ka dalë në dritë nga bashkëpunimi i deputetëve të PD-së që mbështesin Lulzim Bashën me kryetarin e Bashkisë Tiranë, Erjon Velinë dhe Edi Ramën.

Another scandal has come to light from the cooperation of PD deputies who support Lulzim Basha with the mayor of Tirana, Erjon Velina and Edi Rama.

The official document shows that Fabian Goçi, the husband of the PD deputy Ina Zhupa, is a shareholder in the tower after the Tirana Clock.

MP Zhupa, has appeared in the press conference twice to speak against this tower, but apparently these appearances have been in function of increasing shares in this monster that has erased the national history of the capital.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s